Esthetic By Somay

Biz Kimiz

Estetics by Somay olarak modern toplumun kadın erkek fark etmeksizin en önemli psikolojik ve fiziki ihtiyaçlarından olan kişisel bakım ihtiyacına çağdaş tıbbın tüm olanaklarını kullanarak yanıt veriyoruz. Başta plastik cerrahi ve lazer uygulamaları olmak üzere; bölgesel zayıflama, cilt bakımı, vücut bakımları ve kalıcı makyaj gibi çözümlerle farklı uygulama alanlarına yoğunlaşan tecrübemizle faaliyet gösteriyoruz.

Devamını Oku »

Hizmetlerimiz

Esthetic by Somay

LAZER EPİLASYON

Lazer Epilasyon nedir sorusuna verilecek en nitelikli yanıt, lazer ışıklarının kullanılarak kıl köklerinin tekrar çıkmamak üzere yok edilmesidir.

BÖLGESEL İNCELME

En yaygın plastik cerrahi uygulamalarından biri olan Bölgesel zayıflama işlemi; belirli bölgelerdeki rahatsız edici yağların, dağıtılması ve yakılarak yok edilmesi esasına dayanır.

CİLT BAKIMI

Gündelik ihtiyaçlara yönelik, medikal olmayan cilt bakımı işlemleri olduğu gibi lazerle ve iğneyle uygulanan cilt bakımı yöntemleri de mevcuttur.

VÜCUT BAKIMLARI, SELÜLİT VE ÇATLAK BAKIMLARI

Vücudun belirli bölgelerinde hamilelikten sonra ya da ani kilo kaybından dolayı meydana gelen çatlaklar ve selülitler; altın iğne, radyo frekansı, yosun bakımları gibi yöntemler kullanılarak giderilir.

KALICI MAKYAJ

Su ve mineral gibi tamamen sağlıklı içeriklerle uygulanan kalıcı makyaj işlemi; özellikle makyajla vakit kaybetmek istemeyenler için en ideal yöntemdir.

SAÇ SİMULASYONU

Kafa derisine yapılan 3 boyutlu saç efektleriyle saç simülasyonu; dökülme, seyreklik, kellik gibi birçok probleme hızlı çözüm getiren bir uygulamadır.

ESTETİK CERRAHİ

Alanında Uzman Estetik Cerrahi Doktorları

AMELİYATSIZ ESTETİK

Yüzdeki derin kırışıklıklar, küçük burun şekillendirme, dudak, kaş, göz çizgileri, ve yüzün çeşitli bölgelerine ameliyata gerek duyulmaksızın 15/20 dakikalık dolgu uygulamalarıyla mükemmel sonuçlar elde edilebilen oldukça etkili yöntemlerdir.

ÇATLAK ONARIMI

Striort uygulamamız ile çatlaklarda ilk seanstan itibaren %80’e varan iyileşme. Üstelik Maksimum 3 seansta mükemmel sonuçlar.

DÖVME SİLME

Dövme silme işleminin başarısı; dövmenin ve cildin rengine, kullanılan boyaların cinsine, dövmenin derinliğine, yoğunluğuna ve uygulama şekline ve dövmenin yaşına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Mutlu Danışanlar


Makaleler

Ameliyatsız Burun Estetiği Olabilir mi?

By

Ana haber bültenlerinden gazete ve dergilere varıncaya kadar ameliyatsız burun düzeltme seçenekleri sıralanıyor. Üstelik burun estetiği ameliyatı ülkemizde bu kadar…

read more