Hakkımızda

Hakkımızda

Estetics by Somay Estetik ailesi olarak Yalova ‘da Güzellik Merkezi anlayışına modern toplumun kadın erkek fark etmeksizin kişisel bakım, cilt bakımı, buz lazer epilasyon, çatlak tedavisi, ameliyatsız estetik, dövme silme, bölgesel incelme, soğuk lipoliz, mezoterapi, prp, kalıcı makyaj ve vücut bakımı gibi uygulamalarımızla modern tıbbın tüm olanaklarını kullanarak yanıt veriyoruz. Başta plastik cerrahi ve medikal estetik uygulamaları olmak üzere; buz lazer epilasyon, profesyonel cilt bakımları, çatlak ve selülit tedavileri, bölgesel incelme, vücut bakımları, kalıcı makyaj ve ipek kirpik gibi çözümler için farklı uygulama alanlarına yoğunlaşan tecrübelerimizle faaliyet gösteriyoruz.

Estetik ve güzelliği birincil derecede yaşamsal ve sosyal bir ihtiyaç olarak algılayan hassasiyet odaklı yaklaşımımızı öne çıkararak danışanlarımıza üst düzey bir estetik ve güzellik deneyimi vaad ediyoruz. Bunun yanı sıra küresel çapta plastik cerrahi sektöründeki tüm yenilikleri yakından takip ediyoruz ve güncel teknolojileri en hızlı şekilde benimseyerek siz değerli danışanlarımıza maksimize edilmiş bir hizmet deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz.


Misyonumuz

Toplum genelinde plastik cerrahiye dair benimsenmiş önyargıların üstesinden gelerek en önemli psikolojik ihtiyaçlardan biri olan kişisel güzellik hissini herkes için erişebilir kılmak.

Vizyonumuz

Teknolojiyi en hızlı şekilde benimseyerek güzellik sektöründeki yenilikçi gelişmelerin Türkiye’deki yaygınlaştırıcıları arasında yer almak.