Hizmetlerimiz

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon nedir sorusuna verilecek en nitelikli yanıt, lazer ışıklarının kullanılarak kıl köklerinin tekrar çıkmamak üzere yok edilmesidir.

Bölgesel İncelme

En yaygın plastik cerrahi uygulamalarından biri olan Bölgesel zayıflama işlemi; belirli bölgelerdeki rahatsız edici yağların, dağıtılması ve yakılarak yok edilmesi esasına dayanır.

Cilt Bakımı

Gündelik ihtiyaçlara yönelik, medikal olmayan cilt bakımı işlemleri olduğu gibi lazerle ve iğneyle uygulanan cilt bakımı yöntemleri de mevcuttur.

Vücut Bakımları, Selülit ve Çatlak Bakımları

Vücudun belirli bölgelerinde hamilelikten sonra ya da ani kilo kaybından dolayı meydana gelen çatlaklar ve selülitler; altın iğne, radyo frekansı, yosun bakımları gibi yöntemler kullanılarak giderilir.

Kalıcı Makyaj

Su ve mineral gibi tamamen sağlıklı içeriklerle uygulanan kalıcı makyaj işlemi; özellikle makyajla vakit kaybetmek istemeyenler için en ideal yöntemdir.

Saç Simülasyonu

Kafa derisine yapılan 3 boyutlu saç efektleriyle saç simülasyonu; dökülme, seyreklik, kellik gibi birçok probleme hızlı çözüm getiren bir uygulamadır.

Estetik Cerrahi

Cerrahi bir operasyon gerektiğinde alanında uzman cerrah kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Ameliyatsız Estetik

Yüzdeki derin kırışıklıklar, küçük burun şekillendirme, dudak, kaş, göz çizgileri, ve yüzün çeşitli bölgelerine ameliyata gerek duyulmaksızın 15/20 dakikalık dolgu uygulamalarıyla mükemmel sonuçlar elde edilebilen oldukça etkili yöntemlerdir.

Çatlak Onarımı

Striort uygulamamız ile çatlaklarda ilk seanstan itibaren %80’e varan iyileşme. Üstelik Maksimum 3 seansta mükemmel sonuçlar.

Dövme Silme

Dövme silme işleminin başarısı; dövmenin ve cildin rengine, kullanılan boyaların cinsine, dövmenin derinliğine, yoğunluğuna ve uygulama şekline ve dövmenin yaşına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.